Poháre na kávu & poháre na čaj

Filtrovať

29 výrobok/výrobky
29 výrobok/výrobky
namiesto 15,99 €**
11,99 €
6,00 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV NA KÁVU - Konventionell (340ml) - Novel
AKCIA 25%
namiesto 11,99 €**
8,99 €
4,50 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV NA KÁVU - Konventionell (8,8/8,9cm) - Novel
AKCIA 25%
namiesto 15,99 €**
11,99 €
6,00 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV NA KÁVU - ružová, Konventionell, sklo (310ml) - Novel
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Leonardo
XXXLutz
namiesto 15,99 €**
11,99 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - Design, sklo (400ml) - Leonardo
AKCIA 25%
namiesto 4,99 €**
3,74 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - viacfarebná, Basics, sklo (11/13/9cm)
AKCIA 25%NOVINKA
namiesto 15,99 €**
11,99 €
6,00 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV NA KÁVU - ružová, Konventionell, sklo (340ml) - Novel
AKCIA 25%NOVINKA
POHÁR NA KÁVU
Leonardo
XXXLutz
Viac variantovK dispozícii je viac variantov
namiesto 7,49 €**
5,62 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA KÁVU - číra, Konventionell, sklo (280ml) - Leonardo
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Leonardo
XXXLutz
namiesto 5,99 €**
4,49 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - číra, Konventionell, sklo (400ml) - Leonardo
AKCIA 25%
SADA POHÁROV 2 ks
Novel
XXXLutz
namiesto 10,99 €**
8,24 €
4,12 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV 2 ks - číra, Design, sklo (220ml) - Novel
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Boxxx
XXXLutz
namiesto 6,69 €**
5,02 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - číra, Trend, sklo (380ml) - Boxxx
AKCIA 25%
SADA POHÁROV 2 ks
Novel
XXXLutz
namiesto 14,99 €**
11,24 €
5,62 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV 2 ks - ružová, Konventionell, sklo (8,8/8,9cm) - Novel
AKCIA 25%
SADA POHÁROV 2 ks
Leonardo
XXXLutz
namiesto 29,99 €**
22,49 €
11,25 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV 2 ks - hnedá/číra, Design, drevo/sklo (8,3cm) - Leonardo
AKCIA 25%
SADA POHÁROV 2 ks
Leonardo
XXXLutz
namiesto 22,99 €**
17,24 €
8,62 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV 2 ks - hnedá/číra, Design, drevo/sklo (320ml) - Leonardo
AKCIA 25%
POHÁR NA KÁVU
Bohemia
XXXLutz
namiesto 8,49 €**
6,37 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA KÁVU - Basics (300ml) - Bohemia
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Ritzenhoff Breker
XXXLutz
namiesto 7,49 €**
5,62 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - číra, Konventionell, sklo (420ml) - Ritzenhoff Breker
AKCIA 25%
SADA POHÁROV 2 ks
Leonardo
XXXLutz
namiesto 12,99 €**
9,74 €
Vrát. DPH
plus
SADA POHÁROV 2 ks - číra/strieborná, Basics, kov/sklo - Leonardo
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Gefu
XXXLutz
(1)
namiesto 19,99 €**
14,99 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - Basics, kov/plast (9/9/14,5cm) - Gefu
AKCIA 25%
POHÁR NA ČAJ
Mäser
XXXLutz
namiesto 3,89 €**
2,92 €
Vrát. DPH
plus
POHÁR NA ČAJ - priehľadné, Basics, sklo (320ml) - Mäser
AKCIA 25%
(1)
namiesto 12,99 €*
9,99 €
2,50 € / ks
Vrát. DPH
plus
SADA NA LATTE MACCHIATO - viacfarebná/číra, Konventionell, sklo (8.5/14/8.5cm) - Leonardo
Posledné kusy 23%
Zobrazuje sa 30 z 29 výrobkov