Anna W aus MPred 1 rokom
katastrofa
Lacno vyrobená, tenká drevotrieska, v návode sa píše, že sa to má priskrutkovať k stene, zavesiť a stiahnuť dole. To je teória. Keď som sa to pokúsil stiahnuť dole, celý rám sa rozpadol a drevotrieska sa odtrhla. Otázka: keby som niekedy mal do tohto rámu niečo vložiť, nakoľko by to bolo bezpečné? Tieto rámy nestoja ani za euro.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od SophiePred 1 rokom
