Lisa Witzmann Pred 5 mesiacmi
Ani za tie málo peňazí to nestojí
Voliteľné rozmery: 280 cm
Farba: tmavosivá
Táto kuchyňa je absolútne najlacnejšia. Už pri rozbaľovaní sa z niektorých kusov odlupovala dyha. Najhoršie v našom prípade bolo, že chýbala spodná skrinka, hoci bola súčasťou balenia extra vysoká skrinka. Kontaktovanie XXXLutz neprinieslo žiadnu odpoveď.
Z diaľky vyzerá kuchyňa v poriadku, ale pri bližšom pohľade je to nočná mora. Čelá treba čistiť každý jeden deň, inak je vidieť každý jeden odtlačok prsta. Zásuvky sa po troch otvoreniach poriadne nezatvárajú a takzvaný mechanizmus „mäkkého zatvárania“ sa musí manuálne aktivovať každý druhý deň, aby opäť fungoval.
... Kúpili sme kuchyňu raz so spotrebičmi a raz bez nich, aby sme mali dostatok úložného priestoru, ale neurobila by som to znova, pretože je to naozaj lacný tovar.
Automaticky preložené z nemčina.