drln1998Pred 1 rokom
Neodporúča sa
Túto kuchynskú linku so spotrebičmi sme si objednali do našej kancelárie (používajú ju traja ľudia). Podľa môjho názoru naozaj nemusí vydržať veľké opotrebovanie, ale už po troch dňoch je poškodená a zdeformovaná!
Je to škoda. Skúšali sme kontaktovať zákaznícky servis, ale nedostali sme žiadnu odpoveď. Máme dve poškodenia pri doručení na pracovnej doske (VIDITELNÉ!) a ďalšie na dverách špajze. Montáž nebola súčasťou objednávky kuchyne, takže sme si museli sami najať vyškoleného kuchynského montéra.
... Kuchyňu profesionálne zmontoval, ale bohužiaľ, chladnička s mrazničkou je už zdeformovaná, pánty sú extrémne tuhé, výsuvná špajza sa zasekáva a jedny z dverí sa už vylomili z drevotriesky – teraz si ich musíme opraviť sami, aj keď kvalita je jednoducho slabá.
Sme veľmi sklamaní z kuchynskej linky. Pozitívom je, že dodávka prišla skôr, ako sme očakávali, bez predchádzajúceho upozornenia – nevýhodou je, že musíme znova nájsť nových montérov, pretože títo mali naplánovaný iný dátum. A pozor! Umývačka riadu je samozrejme súčasťou balenia iba vo verzii s rozmerom 310 cm. :)
Ďakujeme za nič; stále dúfame, že sa nám nakoniec ozve zákaznícky servis.
Zdravím!
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AnjaPred 1 rokom