Hodnotiť a napísať recenziu môžu len zákazníci, ktorí si tento výrobok kúpili. Približne tri týždne po zakúpení tovaru vás požiadame o jeho ohodnotenie. Následne budete mať možnosť jednotlivo ohodnotiť zakúpené výrobky pomocou priloženého odkazu. Celkové hodnotenie sa vypočíta z priemeru všetkých hodnotení, ktoré ste odoslali.
Hodnotenia z iných krajín
Eri_inPred 4 mesiacmi
Roztomilé detské kreslo
Moja dcéra miluje kreslo s plyšovým medvedíkom. A vyzerá kvalitne.
Automaticky preložené z nemčina.
LenniePred 4 mesiacmi
Veľmi dobré
Vynikajúca kvalita, mojej vnučke sa veľmi páči, môžem vrelo odporúčať.
Automaticky preložené z nemčina.
LPGPred 5 mesiacmi
Skvelé detské kreslo pre moju dcéru
Špičkový produkt, vysoko kvalitné spracovanie a príjemne mäkký.
Automaticky preložené z nemčina.
EbbinghausPred 5 mesiacmi
Super
Všetko bolo super, rád prídem znova.
Automaticky preložené z nemčina.
Daniela SpasicPred 5 mesiacmi
Sedadlo stoličky
Materiál je úplne v poriadku, ale je oveľa, oveľa menší, ako sa očakávalo, takže určite nie je vhodný pre tento vek. Môj vnuk má 1,5 roka a je pre neho príliš malý, ale rád sa hrá s plyšovým medvedíkom; bohužiaľ, sotva sa posadí.
Automaticky preložené z nemčina.
AnnikaKiPred 6 mesiacmi
Super krásne
Kreslo v tvare medvedíka malo obrovský úspech ako vianočný darček pre našu dcéru. Miluje ho; je super mäkké, dobre vyrobené a cena je opodstatnená :)
Automaticky preložené z nemčina.
Mc CulloughPred 7 mesiacmi
McCullough
Medvedík je jednoducho fantastický a super mäkký
Automaticky preložené z nemčina.
LemkePred 11 mesiacmi
Detská sedačka Veľmi S™
Myslím si, že sú skvelé. A mojim dvom malým tiež chutia. To je dôležité.