VereniPred 6 mesiacmi
Pekný dáždnik, ale odpruženie bohužiaľ nie je také, aké sa očakávalo.
Tienidlo sa mi veľmi páčilo, ale zavesenie je vyrobené z plastu, nie z kovu, ako sa očakávalo. Vyzeralo to extrémne lacno. Rám vo vnútri lampy je čierny. Keď visí zo stropu, je to veľmi viditeľné. Svetlý rám by bol podľa mňa oveľa lepší.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AlvinPred 6 mesiacmi
