DamalPred 6 mesiacmi
Nestojí za tie peniaze
Vlastne ma štve sám na seba. Dostanete to, za čo si zaplatíte. Návod na montáž je do istej miery postačujúci, ale nechápem, prečo sú nohy rámu (ktoré nie sú očíslované, takže je to ako skladačka) zostavené z dvoch častí, ktoré si musíte zlepiť sami, najmä preto, že to spôsobuje nerovnosti. Zaskrutkovanie skrutky do drevotriesky do čelných vlákien drevotriesky nedáva zmysel; nedržia správne. Podľa môjho názoru je to konštrukčná chyba. Výsledkom je vratký stôl a ani si nechcem predstaviť, ako bude vyzerať o rok. Podstavec má šesť malých plastových nožičiek! Vďaka tomu sa stôl dá po mojej dlažbe presúvať len jedným prstom. Je tiež tak vratký, že sa oň bojíte oprieť. Odporúčam vám nekupovať tento stôl; našetrite si nejaké peniaze a kúpte si ho od stolára.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od CustomerPred 6 mesiacmi
