Tina KPred 1 rokom
kancelárska stolička
Stolička vyzerá veľmi pekne, ale nie je veľmi pohodlná na sedenie pri stole a kolieska sa poriadne neotáčajú. Dodanie prebehlo hladko a keďže stoličku nepotrebujem do práce, a preto v nej dlho nesedím, je pre moje potreby v poriadku.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AminaPred 1 rokom
