Raphael LacroixPred 9 mesiacmi
Kvalita aj pohodlie sú viac než dostatočné!
Objednali sme si päť takýchto stoličiek!
Vizuálne tieto stoličky vyzerajú, akoby stáli 3,99 €... Pohodlie je nulové... Rozhodne neodporúčame...
...
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od CustomerPred 9 mesiacmi
