Tento model sme si kúpili do kuchyne asi pred dvoma rokmi a odvtedy sme z neho nadšení. Teraz sme chceli druhú stoličku, aby sme si mohli ráno spolu sadnúť do kuchyne. Je výškovo nastaviteľná, má atraktívny dizajn, sedadlo je pohodlné a látka je odolná. Sme nadšení. Boli sme tiež ohromení pomerom ceny a kvality. Vyzdvihli sme si ju sami zo skladu. Komunikácia s predajňou nábytku vopred bola dobrá a vyzdvihnutie bolo ako vždy jednoduché a vynikajúce! Samozrejme, dodacia lehota sa v posledných rokoch vo všeobecnosti veľmi predĺžila, ale to nie je chyba predajne nábytku. Čakanie sa oplatilo.