Kathrin Pred 2 mesiacmi
Príliš drahé vzhľadom na kvalitu
Z tejto jedálenskej pohovky som naozaj sklamaný. Kvalita je úplne neúmerná cene – príliš drahá! Materiál je lacný a skôr ako niečo, čo by ste našli v diskontnom obchode. Montáž bola hotová katastrofa: dvom z nás trvalo dve hodiny s množstvom fyzickej námahy a sily, kým sme zložili iba deväť kusov. Celkovo by som ju neodporúčal.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AlvinPred 2 mesiacmi
