LennardPred 1 rokom
Kvalita skôr priemerná
Od kuchyne som veľa neočakávala, keďže je pomerne lacná, ale bohužiaľ ma aj tak sklamala. Dvierka sa používaním uvoľňujú a po pár dňoch sa začnú prehýbať. Pracovná doska je vlastne úplne v poriadku, ale návod bol poriadna otrava. Na schéme závesnej skrinky je päť skrutiek so šípkou smerujúcou do odpadkového koša – mám ich len tak vyhodiť? Prečo sú potom súčasťou balenia? A tak ďalej. Takže by som si ju už znova nekúpila.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od FranziskaPred 1 rokom
