NikoPred 2 mesiacmi
Veľmi pekné stoly
Stoly prišli rýchlo.
Vyzerajú veľmi pekne, nie sú príliš ťažké a ľahko sa prenášajú, no zároveň sú veľmi pevné. Montáž bola veľmi jednoduchá.
Kúpil by som si ich znova – sú špičkové!
Automaticky preložené z nemčina.
