Stôl je krásny, pevný a veľmi dobre vyrobený – dokonca prekonal naše očakávania.
Máme ho už niekoľko mesiacov a každý, kto ho navštívil, komentoval, aký je krásny.
Okraje sú príjemne zaoblené a sú na dotyk skvelé. Navyše sa stôl ľahko čistí – máme malé deti, ktoré nie sú vždy pri jedle upratané a rady maľujú vodovými farbami.
Stôl je jednoducho dokonalý!