Martina Pred 3 mesiacmi
Kvalita sedadiel sklamaním
Stolička vyzerá veľmi pekne. Dlhodobé sedenie v nej je však veľmi nepohodlné. Sedenie je príliš vzpriamené a sedadlo je príliš tvrdé. Nedokázal by som v nej sedieť ani počas celého filmu. Chýba jej hĺbka a polstrovanie. Úplne nevhodná na každodenné používanie. Veľká škoda.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od NoahPred 3 mesiacmi
