FKLPred 3 mesiacmi
Kvalita OK, výstavba katastrofálna
Kvalita samotnej komody je v poriadku, ale montáž bola úplná katastrofa. Koľajnice zásuviek sú extrémne nekvalitné. Nakoniec som strávil jej montážou takmer tri hodiny; nikdy som sa nestretol s takým zložitým procesom montáže nábytku. Preto ju nemôžem odporučiť. Túto komodu by som si už nekúpil.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od NoahPred 3 mesiacmi
