Jörg KochPred 3 mesiacmi
Bolo by to lacné, keby...
...kvalita výroby by bola bezchybná. Bohužiaľ, pravá zásuvka na mojom kuse nábytku je zaseknutá, takže mechanizmus tlmeného zatvárania nefunguje. Nevyzerá to dobre, keď jedno z čelov zásuviek vyčnieva o niekoľko milimetrov. Konzolový stolík prišiel zmontovaný, takže neviem, čo by som mohol zmeniť, aby fungoval správne. Zásuvka sa dá len zatlačiť a potom sa pri pokuse o vytiahnutie zasekne. Aká škoda. Môj posledný nákup nábytku online.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AlvinPred 3 mesiacmi
