Marco WallerPred 7 mesiacmi
No dobre
Stoličky som zmontoval podľa priloženého návodu. Vďaka mojim skúsenostiam ako remeselník som veľmi dobre oboznámený so správnymi technikami skrutkovania, najmä so zaistením každej nohy dvoma skrutkami.
Žiaľ, už po krátkom čase používania sa objavili viditeľné zvuky: stoličky vŕzgajú v mieste, kde sa drevo spája s kovovým rámom. Aj keď sú skrutky teraz utiahnuté tak silno, že sa viditeľne zarezávajú do dreva, nohy sa stále uvoľňujú a kývajú.
Toto som za túto cenu nečakal.
Samotné čalúnenie je pekné.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od AlvinPred 7 mesiacmi
