Sabine NiederederPred 1 rokom
Bohužiaľ, nedostal som ho.
Zásielka, žiaľ, nikdy nedorazila; podľa informácií o sledovaní bola zásielka poškodená. Po prijatí tohto oznámenia (dva týždne po objednaní) a až po mojom dopyte trvalo Lutzu ďalší týždeň a pol, kým odpovedal. Následne sme sa rozhodli nezadať ďalšiu objednávku a pôvodnú sme zrušili. Aspoň suma, ktorú sme už zaplatili, bola vrátená pomerne rýchlo.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od NadinePred 1 rokom
