Elli HePred 1 rokom
Elvira Herzig
Som milo prekvapený. Skrinku som si objednal výlučne na základe jej vzhľadu a funkčnosti. Je veľmi dobre vyrobená. Po počiatočných problémoch s doručením dorazila presne načas. Balenie bolo v poriadku. Trochu ma zarážalo, že každá skrinka sa musí zostaviť samostatne a potom zoskrutkovať. Pokyny boli ľahko zrozumiteľné, až na to, že prvý krok popisoval niečo iné ako predchádzajúci. Musel som ju znova rozobrať. Nahlásil som to, ale bohužiaľ som sa neozval. Stručná aktualizácia by bola ocenená. Možno už bola chyba opravená. Celkovo je to veľmi pekná skrinka s dostatkom úložného priestoru. Určite by som si ju kúpil znova.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od KatharinaPred 1 rokom