KristinaVPred 1 rokom
Skvelý vzhľad, kvalita... no...
Lampa vyzerá super šik.
Avšak: Máme ju zavesenú necelý mesiac a dve gule sa uvoľnili z plastového držiaka (závitová časť)! Našťastie neodpadli hneď, inak by sa zlomili, čo by bolo naozaj nepríjemné.
Nit je vyrobený z plastu, nie zo skla ako na iných sklenených guľových lampách! V dôsledku toho je ťažké gule na nit znova prilepiť. Už s rôznymi druhmi lepidla opäť odpadli!
🏻 🏻 ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' !! ...
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od SophiePred 1 rokom
