KrLoPred 7 mesiacmi
Nie tak jemne rezané
Po rokoch používania iného sekáčika sme sa rozhodli tentoraz vyskúšať niečo iné v nádeji, že tento produkt bude lepší. Bohužiaľ sme rýchlo zistili, že kryt je trochu príliš veľký a čepele sú príliš ďaleko od seba, čo dosť sťažuje jemné sekanie potravín. Pákový systém tiež nepovažujeme za lepší ako systém s ťahacou šnúrkou. Vraciame sa k nášmu starému sekáčiku.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od CustomerPred 7 mesiacmi
