HuberPred 1 mesiacom
Ostrý
Prístroj je vhodný na krájanie zeleniny na kocky. Najmenšie nastavenie, 6 mm, by mohlo byť pre môj vkus trochu menšie – keď krájam ručne, moje kocky sú zvyčajne 4-5 mm. Je dobré, že prístroj je taký ostrý, že musíte byť s prstami mimoriadne opatrní: čepelí sa nemôžete ani zľahka dotknúť. Čo sa mi menej páči, je spodná strana. Dizajn sa veľmi ľahko nečistí a neusuší, takže ho používam len na väčšie množstvá, aby sa čistenie oplatilo. Celkovo je pomer ceny a výkonu v poriadku.
Automaticky preložené z nemčina.
