TopalPred 1 rokom
Nespokojný/á
Dobrý deň,
Musel som si svetlo objednať trikrát, kým som ho konečne dostal.
Svetlo nezodpovedá obrázkom! Povrch je lesklý strieborný, ale podľa obrázkov by malo byť priehľadné čierne.
Montáž je veľmi nepraktická. Elektrické zapojenie nie je moderné, ako pri iných svetlách. Na montáž potrebujete aspoň dvoch ľudí.
Cena nie je opodstatnená kvalitou.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od CustomerPred 1 rokom
