A EPred 1 rokom
Slabá použiteľnosť a žiadne teplé svetlo
Svietidlo nahor má dve hlavné nevýhody:
1. Hoci si môžete vybrať z troch úrovní belosti, svietidlo nahor si nastavenie nepamätá – musíte ho zakaždým znova vybrať. Ešte horšie je, že na jeho vypnutie musíte prepínať medzi zostávajúcimi úrovňami – ja musím prejsť z „teplej bielej“ cez „neutrálnu“ a „studenú bielu“ a to platí pre svietidlo nahor aj pre čítaciu lampu. Vzhľadom na cenu je to naozaj zlé používateľské rozhranie.
2. Nastavenie „teplá biela“ v skutočnosti nie je teplá. Pre porovnanie, mám skvelú závesnú lampu s 3 skvelými úrovňami bielej – na rozdiel od toho je aj teplé nastavenie na svietidle nahor dosť studené.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od SophiePred 1 rokom
