Gerold1Pred 5 mesiacmi
Kvalita je v poriadku
Produkt bol v poriadku. Doručenie bolo hrozné; nebolo k dispozícii žiadne použiteľné sledovacie ID a doručenie bolo nepredvídateľné. Vodič kuriéra urobil nečakanú návštevu.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od CustomerPred 5 mesiacmi
