Margit Keller Pred 1 rokom
Neodporúča sa!
Koberec dva dni nepríjemne zapáchal, čo som bola ochotná tolerovať, keďže sa mi páčil. Teraz, po asi troch až štyroch týždňoch, sa už uvoľňujú slučky. Je tiež veľmi krehký. Keďže som obal vyhodila už dávno a ubehlo už niekoľko týždňov, už ho nemôžem vrátiť. Boli to úplne vyhodené peniaze!
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od NadinePred 1 rokom
