Tento produkt je možné zakúpiť výlučne v e-shope, nie je dostupný v predajniach, ani tam nie je vystavený. V prípade nákupu produktov označených ako Online Only získate dopravu ZDARMA.
Hodnotiť a napísať recenziu môžu len zákazníci, ktorí si tento výrobok kúpili. Približne tri týždne po zakúpení tovaru vás požiadame o jeho ohodnotenie. Následne budete mať možnosť jednotlivo ohodnotiť zakúpené výrobky pomocou priloženého odkazu. Celkové hodnotenie sa vypočíta z priemeru všetkých hodnotení, ktoré ste odoslali.
Hodnotenia z iných krajín
Veronica Pred 2 týždňami
Skvelé závesné kreslo
Kreslo sa veľmi ľahko montuje a je neuveriteľne relaxačné sedieť v ňom, jemne sa hojdať a pozerať sa do záhrady. V zime sa dá použiť na čítanie v hosťovskej izbe.
Automaticky preložené z nemčina.
Claudia Pred 1 mesiacom
Klaudia
Toto závesné kreslo bolo najlepšou voľbou! Je veľmi stabilné, vážim 100 kg a jemné hojdanie ma pravidelne uspáva! Pridala som pár vankúšov a je super pohodlné. Moja návšteva nechcela vstávať a bola úplne uvoľnená. Všetko je perfektné; mám ho v obývačke. Prečo nie!
Automaticky preložené z nemčina.
PetraPred 2 mesiacmi
Skvelé kreslo
Super pekné za tú cenu!
Automaticky preložené z nemčina.
WeberPred 2 mesiacmi
Pútač pozornosti v záhrade
Stolička je veľmi pevná a dobre vyrobená. Vankúše sú hrubé a majú perfektnú veľkosť. Každý v našej rodine na nej rád sedí. Bola to skvelá kúpa a vrelo ju odporúčam.
Automaticky preložené z nemčina.
WaltherPred 4 mesiacmi
Najvyššia kvalita
Všetko prebehlo perfektne od objednávky až po doručenie.
Automaticky preložené z nemčina.
EniPred 4 mesiacmi
Veľmi pekné závesné kreslo
Závesné kreslo je kvalitné a ľahko sa montuje. Veľmi sa nám páči jeho vzhľad. Jediná vec je, že vankúš mohol byť trochu hrubší. Ale s pár vankúšmi navyše to nie je problém.
Automaticky preložené z nemčina.
Rita ValuskaPred 10 mesiacmi
Rita
Veľmi spokojný/á
Automaticky preložené z nemčina.
OlyPred 10 mesiacmi
Skvelé kreslo
Veľmi, veľmi pohodlné a ľahko sa montuje… Aj doručenie bolo veľmi rýchle. Nemôžem sa teraz odtrhnúť od terasy, kreslo si tak užívam :)
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od NadinePred 10 mesiacmi
Vážený zákazník 😊
Sme radi, že ste boli s nákupom spokojní a ďakujeme za milú spätnú väzbu.
S úprimným pozdravom,