Enttäuschung PurPred 1 rokom
Róbert
Pred pár rokmi som si od tejto firmy kúpil kuchyňu, ktorá bola celkom v poriadku. Teraz som si chcel kuchyňu rozšíriť a som z takzvanej „novej“ kuchyne naozaj sklamaný. Kvalita je hrozná, mnohé hrany sú zle opracované, niektoré spodky sú nerovné alebo odštiepené. Mnoho vyvŕtaných otvorov je na nesprávnom mieste alebo úplne chýbajú a spodné skrinky majú rôznu hĺbku. Boli to úplne vyhodené peniaze. Podal som reklamáciu a už dva týždne čakám na odpoveď v nádeji, že objednávku okamžite zrušia.
Automaticky preložené z nemčina.
Odpoveď od SophiePred 1 rokom